Paskelbta: 2022 09 29

Konferencija „Psichologinis atsparumas: kaip stiprinti ir apsaugoti vaikus“ | Vaizdo įrašas

Moksliniai tyrimai rodo, kad patirto smurto ir kitų nepalankių vaikystės patirčių žalą gali padėti sušvelninti psichologinio atsparumo stiprinimas. Laiku suteikus pagalbą, taip pat ugdant vaiko stipriąsias puses, stiprinant pasitikėjimą savimi, užmezgant palaikančius santykius, kiekvienas specialistas gali padėti vaikui įveikti psichologinius sunkumus.

Konferencijoje „Psichologinis atsparumas: kaip stiprinti ir apsaugoti vaikus“, kurią magišku pasirodymu pradėjo iliuzionistas Mantas Wizard, o susirinkusius sveikino JE Norvegijos ambasadorius Ole Terje Horpestad, Lietuvos ir Norvegijos ekspertai pristatė vaikų psichologinio stiprinimo ir apsaugos galimybes.

Įžvalgomis ir rekomendacijomis dalinosi Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius Dainius Pūras, Utenos švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Dalia Laurinavičienė, Norvegijos nevyriausybinės organizacijos „Voksne for Barn” psichologė psichoterapeutė Alinai Wiese ir Paramos vaikams centro psichologės: Aušra Kurienė, Ieva Daniūnaitė, Viltė Striūkienė.

Konferencijos vaizdo įrašas:

 

Konferencija „Psichologinis atsparumas: kaip stiprinti ir apsaugoti vaikus“ – tai Paramos vaikams centro įgyvendinamų projektų „Įgalinti vaikai ir šeimos: smurto prevencijos ir intervencijos paslaugų modelis“ ir „PEARLS vaikams“ dalis.

 

KONFERENCIJĄ REMIA: Aktyvių piliečių fondas, finansuojamas Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų, taip pat ES remiamas projektas „PEARLS vaikams“.