Kviečiame ugdymo įstaigas ir socialinių paslaugų centrus prisijungti prie visoje Lietuvoje jau vykstančių smurto prevencijos veiklų ir savo bendruomenėje sukurti akivaizdų pokytį, kurio dėka sumažės smurto prieš vaikus atvejų, nes jie mokės atpažinti netinkamą elgesį, žinos kaip reaguoti ir kur kreiptis pagalbos. 

 

Pokyčių jums padės pasiekti Paramos vaikams centro psichologų ir psichoterapeutų parengta smurto prieš vaikus prevencijos programa „Esame saugūs“. Tai praktiniai, interaktyvūs užsiėmimai vaikams ir paskaitos tėvams bei įstaigos bendruomenei.

 

Užsiėmimų metu vaikai mokosi būti saugūs, atpažinti pavojingas situacijas realiame ir virtualiame gyvenime, sužino, kaip elgtis atsidūrus pavojingose situacijose, kas yra smurtas ir kur kreiptis pagalbos su juo susidūrus. Programos metu taip pat organizuojamos paskaitos tėvams ir globėjams, kurių tikslas supažindinti juos su prevencine programa ir suteikti žinių, kaip apsaugoti vaikus, atpažinti ženklus, kurie rodo, kad vaikas galimai patyrė ar patiria prievartą bei mokyti, kaip elgtis tokiais atvejais. 

 

Vesti užsiėmimus vaikams ir paskaitas tėvams gali specialistai (socialiniai darbuotojai, psichologai, socialiniai pedagogai, mokytojai, auklėtojai) baigę Paramos vaikams centro organizuojamus programos „Esame saugūs“ mokymus. 

 

Artimiausi mokymai vyks: gegužės 15 – 16 d. „gyvai“ Paramos vaikams centre (Žalgirio g. 90, Vilnius). 

 

Supervizijos vyks liepos mėn. nuotoliniu būdu. Data ir laikas bus patikslintas mokymų metu.

 

Kaina vienam asmeniui: 80 Eur – programos „Esame saugūs“ metodinė medžiaga; 200 Eur – 20 ak. val. mokymai, kuriuos sudaro 2 dienų seminaras (16 ak. val.) ir supervizija (4 ak. val.).

 

Registracija į mokymus: https://forms.office.com/e/SNGNfRg7Gf 

 

Kilus klausimams: ieva@pvc.lt  

 

Daugiau informacijos apie programą „Esame saugūs“: https://bit.ly/484dVMO