Paskelbta: 2023 01 04

Tėvystės programos „Švyturys“ grupiniai užsiėmimai

Kviečiame tėvus/globėjus dalyvauti mentalizacija grįstoje tėvystės programoje „Švyturys“. Programa paremta požiūriu, kad tėvų-vaikų santykiuose svarbu suprasti, ir tai, ką jaučia, galvoja, ko nori vaikas, ir tai, ką išgyvena, patiria patys tėvai.

Grupiniuose užsiėmimuose stiprinamas tėvų-vaikų ryšys, padedama tėvams geriau suprasti vaikų psichologinį pasaulį, vaiko asmenybę ir save kaip tėvus. Skatinamas smalsumas vaiko vidiniam pasauliui ir tėvų nusiteikimas reflektuoti savo pačių mintis, jausmus, reakcijas. Tai padeda kurti ir palaikyti artimą tarpusavio ryšį, stiprinti prieraišumo santykius su vaikais ir įveikti kylančius sunkumus. 

Vyks 12 grupinių užsiėmimų (iki 11 dalyvių), kurių kiekvienas truks 2 val. su pertraukа. Užsiėmimų metu teorinė medžiaga nuolat derinama su patyrimu: dėmesys skiriamas saugios atmosferos grupėje kūrimui, vaikų ir tėvų vidinio pasaulio tyrinėjimams, ankstesniems išgyvenimams, pasidalijimams patirtimi. 

Skirta: tėvams, auginantiems vaiką/-us iki 12 metų ir patiriantiems psichologinių sunkumų arba jeigu vaikai susiduria su emociniais ar elgesio sunkumais.

Užsiėmimai vyks nuo vasario 20 d. iki gegužės 22 d. (išskyrus balandžio 10 d. ir gegužės 1 d.), pirmadieniais, 17.00-19.00 val., Paramos vaikams centre (Latvių g. 19А, Vilnius).

Užsiėmimus ves Paramos vaikams centro psichologės: Irina Nikončukienė ir Akvilina Stankė, baigusios „Švyturio“ tėvystės programos mokymus, kuriuos vedė programos autorius Gerry Byrne ir jo kolegos. 

Prieš prasidedant užsiėmimams, kiekvienas dalyvis bus pakviestas įvadiniam pokalbiui (susisieksime registracijos anketoje nurodytais kontaktais).

Viso užsiėmimų ciklo kaina – 280 Eur. Įvadinio pokalbio kaina – 40 Eur (apmokama iki pokalbio), visų užsiėmimų – 240 Еur (vienas užsiėmimas – 20 Еur). Yra galimybė mokėti dalimis.

Būtina dalyvauti visame užsiėmimų cikle.

Vietų skaičius ribotas.

Registracija: https://forms.gle/7viKtbfBd8TFkYMi7 

Kilus klausimams: Irina Nikončukienė, 8 639 92727, irina@pvc.lt arba Akvilina Stankė, 8 639 92727, akvilina@pvc.lt