Paskelbta: 2023 03 28

Programos „Antras žingsnis“ nuotoliniai mokymai

Vis daugiau ugdymo įstaigų siekia suteikti vaikams ne tik akademinių žinių, bet ir mokyti socialinių emocinių įgūdžių. Daugiau kaip 300 Lietuvos mokyklų pradinėse klasėse jau įgyvendina programą „Antras žingsnis“, kuri skirta ugdyti vaikų įgūdžius, padedančius geriau sutarti tarpusavyje, mokytis valdyti savo elgesį ir nusiraminti apėmus stiprioms emocijoms.  

„Antras žingsnis“ – tai tęstinė ketverių metų programa, kurią įgyvendinant kiekvieną savaitę 1 – 4 klasių mokiniams vedamos socialinių emocinių įgūdžių pamokos. Jų metu vaikai mokosi, kaip atpažinti savo ir kitų žmonių jausmus, kas padeda suvaldyti pyktį ir kitas stiprias emocijas, kaip spręsti tarpusavyje kylančius konfliktus. 

Norinčius dirbti su „Antro žingsnio“ programa kviečiame dalyvauti nuotoliniuose mokymuose. 

Mokymai skirti pradinių klasių mokytojams, kurie turi savo mokomąją klasę ir nėra dalyvavę šios programos mokymuose. 

Mokymų trukmė: 16 akad. val. Dalį mokymų (8 akad. val.) dalyviai žiūrės iš anksto įrašytas video paskaitas sau patogiu laiku, likusias 8 akad. val. vyks tiesioginiai mokymai ZOOM platformoje. Dalyviams būtina jungtis tikru vardu ir pavarde, su garsu ir vaizdu (veikiančia kamera ir mikrofonu). Prisijungimai bus išsiųsti užsiregistravusiems ir patvirtinimą gavusiems dalyviams.

Mokymai ZOOM platformoje vyks: balandžio 11 d. (antradienį) 9.00 – 12.00 val. ir balandžio 13 d. (ketvirtadienį) 9.00 – 12.00 val.

Kaina vienam dalyviui: 250 Eur (įskaičiuota mokymai ir metodinė medžiaga).

Lektorė: Paramos vaikams centro psichologė, programos „Antras žingsnis“ vadovė Ieva Dulinskaitė.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija.

Registracija: https://forms.gle/FZZ2bbvF1XCBiHVN9 

Mokymus baigę pedagogai, turi galimybę kelti savo kompetenciją ir aptarti sudėtingus atvejus supervizijose.

Kilus klausimams: pvc@pvc.lt, 8 611 43567