Paskelbta: 2023 11 23

Paskaita tėvams „Smurtas prieš vaikus: kaip apsaugoti ir padėti“

Visi vaikai gali atsidurti pavojingose ir gąsdinančiose situacijose, kai padidėja rizika jiems patirti kokio nors pobūdžio prievartą. Kviečiame į paskaitą „Smurtas prieš vaikus: kaip apsaugoti ir padėti“, kurioje sužinosite, kaip tėvai gali padėti savo vaikams būti saugiems.

Paskaitoje bus kalbama, kaip kalbėtis apie saugumą su vaikais ir paaugliais, ko mokyti skirtingo amžiaus vaikus. Sužinosite, kaip reikėtų reaguoti įtariant, kad vaikas galėjo nukentėti, kaip jam padėti ir kaip elgtis suaugusiam. Paskaitos metu bus pristatyta prevencinė programa „Esame saugūs“, skirta suteikti vaikams žinių apie smurto pavojus ir įgūdžių, padedančių apsisaugoti.Lektorė: Paramos vaikams centro psichologė psichoterapeutė Veronika Lakis.

Paskaita vyks internetu (ZOOM platforma) lapkričio 28 d. 17.30 – 19.00 val.

Paskaitos įrašas nebus daromas. Vietų skaičius labai ribotas.

REGISTRACIJA BAIGTA.

Prisijungimai bus atsiųsti tik užsiregistravusiems dalyviams, likus 1 dienai iki paskaitos.

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys paskaitoje turės užpildyti dalyvio apklausos anketą: https://bit.ly/471hDWE. Detali informacija apie anketos pildymą bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Kilus klausimams: vaida@pvc.lt

Paskaita organizuojama, įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kuris finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.