Paskelbta: 2024 04 28

Pasikalbėk su psichologe: žengiant į paauglystę – jau ne vaikas, bet dar ne paauglys

Daugelis tėvų gana anksti vaikų elgesyje pastebi paauglystės ženklus ir neretai su baime pasitinka šiuos pokyčius. Tam kad besikeičiantis vaiko elgesys keltų mažiau nerimo, labai svarbu žinoti pirmuosius paauglystės požymius. 

Kviečiame pasikalbėti su Paramos vaikams centro vadove, psichologe psichoterapeute Aušra Kuriene apie tai, koks virsmas vyksta vaikui žengiant į paauglystę, kaip jis keičiasi, kodėl šiuo metu ypatingai svarbu stiprinti tarpusavio ryšį. 

„Pasikalbėk su psichologe“ – tai klausimų atsakymų sesija, kurios metu bus aptariamos asmeninės dalyvių situacijos ir pateikiama rekomendacijų bei įžvalgų, todėl svarbu būti pasiruošus konkrečių klausimų. 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams. 

Data ir laikas: gegužės 29 d., trečiadienis, 12.00 – 15.00 val. 

Vieta: Paramos vaikams centras, Žalgirio 90, Vilnius.

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti dalyvio apklausos anketą: https://bit.ly/471hDWE 

Prašome atspausdintą ir užpildytą anketą atsinešti į susitikimą (bus galima užpildyti ir atvykus).

Vietų skaičius labai ribotas. Į susitikimą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu.

Registracija: https://forms.office.com/e/A9DmNmU82q 

Susitikimo įrašas nebus daromas.

Kilus klausimams: rasa@pvc.lt

Susitikimas „Pasikalbėk su psichologe: žengiant į paauglystę – jau ne vaikas, bet dar ne paauglys“ organizuojamas, su partneriais įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kurio vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.