Paskelbta: 2024 05 29

Pasikalbėk su psichologe: šeimos tvarka ir taisyklės – bendros ir atskiros

Ribos, susitarimai ir taisyklės – svarbios kiekviename amžiaus tarpsnyje. Tai padeda vaikams jaustis saugiai, o visiems šeimos nariams geriau sutarti.

Kviečiame pasikalbėti su Paramos vaikams centro psichologe psichoterapeute Еrna Petkute apie tai, kas padeda šeimoje išlaikyti pusiausvyrą, kaip brėžti ribas, kad jos padėtų sumažinti konfliktų šeimoje ir kaip tartis, kad susitarimai veiktų. 

„Pasikalbėk su psichologe“ – tai klausimų atsakymų sesija, kurios metu bus aptariamos asmeninės dalyvių situacijos ir pateikiama rekomendacijų bei įžvalgų, todėl svarbu būti pasiruošus konkrečių klausimų. 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, auginantiems vaikus iki 11 m. 

Data ir laikas: birželio 13 d., ketvirtadienis, 16.00 – 19.00 val. 

Vieta: Paramos vaikams centras, Latvių g. 19А, Vilnius.

Susitikimo įrašas nebus daromas.

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti dalyvio apklausos anketą: https://bit.ly/471hDWE 

Prašome atspausdintą ir užpildytą anketą atsinešti į susitikimą (bus galima užpildyti ir atvykus).

Vietų skaičius labai ribotas. Į susitikimą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu.

Registracija baigta.

Kilus klausimams: rasa@pvc.lt

Susitikimas „Pasikalbėk su psichologe: šeimos tvarka ir taisyklės – bendros ir atskiros“ organizuojamas, su partneriais įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kurio vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.