Paskelbta: 2024 06 03

Pasikalbėk su psichologe: kaip pasiruošti vaiko adaptacijai darželyje?

Ruošiantis išleisti vaiką į darželį, tėvams kyla nemažai nerimo ir klausimų dėl atsiskyrimo, naujos dienotvarkės, santykių su mokytojais ir kitais vaikais. 

Kviečiame pasikalbėti su Paramos vaikams centro psichologe, programos „Antras žingsnis“ vadove Ieva Dulinskaite apie tai, kaip ruoštis naujam etapui, su kokiais psichologiniais iššūkiais gali susidurti vaikai pradėję lankyti darželį ir kaip tėvai gali prisidėti, kad adaptacija vyktų sklandžiai bei saugiai.

„Pasikalbėk su psichologe“ – tai klausimų atsakymų sesija, kurios metu bus aptariamos asmeninės dalyvių situacijos ir pateikiama rekomendacijų bei įžvalgų, todėl svarbu būti pasiruošus konkrečių klausimų. 

Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, kurių vaikai pradės lankyti darželį. 

Data ir laikas: liepos 10 d., trečiadienis, 9.00 – 12.00 val. 

Vieta: Paramos vaikams centras, Žalgirio g. 90, Vilnius.

Susitikimo įrašas nebus daromas.

Dalyvavimas nemokamas. Visi dalyvaujantys susitikime turės užpildyti dalyvio apklausos anketą: https://bit.ly/471hDWE 

Prašome atspausdintą ir užpildytą anketą atsinešti į susitikimą (bus galima užpildyti ir atvykus).

Vietų skaičius labai ribotas. Į susitikimą pirmiausia kviesime pirmuosius užsiregistravusius. Ar esate kviečiama/-s, informuosime Jūsų nurodytu (registracijos anketoje) el. paštu.

Registracija: https://forms.office.com/e/5bK0VaW5vQ 

Kilus klausimams: rasa@pvc.lt

Susitikimas „Pasikalbėk su psichologe: kaip pasiruošti vaiko adaptacijai darželyje“ organizuojamas, su partneriais įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kurio vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.