Paskelbta: 2022 09 15

Kviečiame šeimos mediacijai

Kviečiame pasinaudoti galimybe ir šeimos mediacijos paslaugas Paramos vaikams centre iki šių metų pabaigos gauti nemokamai. Paslaugos finansuojamos projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ lėšomis.

Šeimos mediacijos metu, dalyvaujant mediatoriui, siekiama taikiai išspręsti konfliktą. Rasti priimtiniausią sprendimą mediatorius padeda ne tik sutuoktiniams ar partneriams, bet ir kitoms konfliktuojančioms šalims, pavyzdžiui, tėvams ir seneliams, tėvams ir vaikams. Padedama išsakyti savo poziciją, įsiklausyti į kito argumentus, suprasti kitą pusę, rasti sutarimą. 

Mediacijos metu sprendžiami ginčai, kylantys skyrybų metu (dėl vaiko išlaikymo, gyvenamosios vietos ar bendravimo tvarkos nustatymo ir kt.), nesutarimai dėl vaikų auklėjimo, bendravimo su seneliais ir daugelis kitų. 

Kreiptis dėl mediacijos paslaugų gali bet kuri pusė, tačiau dalyvauti mediacijoje turi abi. Mediatorius įvertina, ar abi pusės gali tarpusavyje kalbėtis ir ieškoti sprendimo. Jei nors viena šalis nesutinka ir atsisako dalyvauti, mediacija negalima.

Registracija mediacijos paslaugoms – tel. 8 611 22612