Paskelbta: 2023 12 06

Konferencijoje „Kompleksinės paslaugos šeimai: iššūkiai ir gerosios patirtys“ pristatytos pagalbos šeimai galimybės

Visoms savivaldybėms sudarius galimybes šeimoms bei asmenims gauti individualius poreikius atitinkančias paslaugas ir startavus projektui „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, svarbu stiprinti kompleksinių paslaugų organizavimo ir teikimo sistemą. 

Konferencijoje „Kompleksinės paslaugos šeimai: iššūkiai ir gerosios patirtys“, kuri vyko 2023 m. gruodžio 5 d. Vilniuje ir tiesiogiai transliuota internetu, kalbėta apie būtinybę stiprinti profesinį tinklą, pristatyti projekto KOPA tikslai, veiklos, finansavimas, apžvelgti Metodinio kompleksinių paslaugų šeimai centro rezultatai ir ateinančių metų planai. Apžvelgtos dažniausiai pastebimos specialistų  nuostatos ir kokią jos daro įtaką, dirbant su šeimomis bei asmenimis. Pateikta praktinių rekomendacijų, kaip kurti pasitikėjimą tarp specialistų ir klientų. Dalintasi bendruomeninių šeimos namų specialistų išbandytomis praktikomis, gerosiomis patirtimis, sunkumais ir sėkmės receptais.

Konferencijos vaizdo įrašas: https://youtube.com/live/nxYshfdkaQU 

Konferencija organizuota, įgyvendinant projektą „Metodinis kompleksinių paslaugų šeimai centras“, kurį vykdo VšĮ Paramos vaikams centras, finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Daugiau informacijos: www.metodiniscentras.lt