Paskelbta: 2021 06 03

Konferencija „Įgalinti vaikai ir šeimos: kaip apsaugoti vaikus nuo smurto“

Su vaikais dirbančius specialistus birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, kvietėme į konferenciją „Įgalinti vaikai ir šeimos: kaip apsaugoti vaikus nuo smurto“. Tai Paramos vaikams centro kartu su partneriais įgyvendinamo projekto „Įgalinti vaikai ir šeimos: smurto prevencijos ir intervencijos paslaugų modelis“ atidarymo renginys.

Konferencijoje projekto partneriai: Paramos vaikams centro, Žmogaus teisių stebėjimo instituto, Utenos švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos ir Norvegijos nevyriausybinės organizacijos „Voksne for Barn” ekspertai apžvelgė pasaulinę ir Europos šalių patirtį, kovojant  su smurtu prieš vaikus, pristatė Lietuvos situaciją, kylančius iššūkius ir prevencijos galimybes. Praktinio užsiėmimo metu vyko trumpametražio filmo peržiūra ir diskusija seksualinės prievartos prevencijos tema.

PROGRAMA 

Birželio 1 d. nuotoliniu būdu vykusios konferencijos vaizdo įrašas – https://youtu.be/0vFxvsCoAIY

Daugiau informacijos: projekto vadovė Ieva Daniūnaitė, el. p. ieva@pvc.lt 

 

ORGANIZATORIUS: VšĮ „Paramos vaikams centras“

RĖMĖJAS: Aktyvių piliečių fondas, finansuojamas Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų.

 

Projekto „Įgalinti vaikai ir šeimos: smurto prevencijos ir intervencijos paslaugų modelis“ metu (2021–2023 m.) bus sukurta ir Lietuvoje įdiegta prevencinė programa vaikams ir šeimoms bei plečiamas specializuotų paslaugų prieinamumas smurtą patyrusiems vaikams ir jų šeimoms. Įdiegus naujų paslaugų modelį, vaikai, kuriems kyla rizika patirti smurtą, bus įgalinti atpažinti pavojingas situacijas, o vaikai, kurie jau patyrė smurtą, – pranešti apie tai ir gauti tinkamą pagalbą. Projektą remia Aktyvių piliečių fondas, finansuojamas Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų. Daugiau informacijos: https://bit.ly/3bE6zDZ