Paskelbta: 2023 09 06

„Antras žingsnis darželiams“ mokymuose – 34 auklėtojos iš įvairių Lietuvos miestų

Birželio mėnesį startavęs „Eika“ grupės ir Paramos vaikams centro projektas, kurio metu įgyvendinama socialinių emocinių įgūdžių programa „Antras žingsnis darželiams“, sulaukė didelio auklėtojų susidomėjimo. Beveik 200 ikimokyklinio ugdymo pedagogų išreiškė norą dalyvauti programoje ir savo darželiuose vaikus mokyti socialinių emocinių įgūdžių. 

Daugelis atrankoje dalyvavusių auklėtojų pabrėžė, kad joms svarbu sustiprinti savo įgūdžius ir atrasti naujų metodų, kaip dirbti su vaikais. Auklėtojos pasakojo, kad  darželinukams sunku suvaldyti savo ir atpažinti draugų emocijas, sunku sutarti tarpusavyje, pasitikėti savimi. Ne viena auklėtoja minėjo, kad labai svarbu atrasti programą, kuri būtų nuosekli ir ilgalaikė, nes kryptingas ir sistemingas socialinių emocinių įgūdžių ugdymas yra prioritetas.

Praėjusios atranką 34 auklėtojos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Širvintų, Jonavos, Molėtų, Utenos, Telšių, Druskininkų, Lazdijų, Pagėgių, Mažeikių, Akmenės, Tauragės, Elektrėnų darželių dalyvaus dviejų dienų mokymuose. O juos baigusios savo vaikų grupėse pradės taikyti programą „Antras žingsnis darželiams“, taip pat dalyvaus grupinėse supervizijose, stebės ir vertins savo grupės vaikų pokyčius, galės konsultuotis su programos vadovais. 

Programa „Antras žingsnis darželiams“ – kasdienės interaktyvios pamokėlės, kurių metu 4-6 metų vaikai atlieka jų amžiui pritaikytas užduotis, ir mokosi suprasti bei valdyti savo jausmus, spręsti konfliktus, bendradarbiauti, kitų socialinių emocinių įgūdžių.

MOKYMUS ORGANIZUOJA:

FINANSUOJA: