Šeimos mediacija: santykių atkūrimas arba taikus santuokos nutraukimas 

 

Šeimos mediacijos metu, dalyvaujant mediatoriui, siekiama taikiai išspręsti konfliktą. Rasti priimtiniausią sprendimą mediatorius padeda ne tik sutuoktiniams ar partneriams, bet ir kitoms konfliktuojančioms šalims, pavyzdžiui, tėvams ir seneliams, tėvams ir vaikams. Padedama išsakyti savo poziciją, įsiklausyti į kito argumentus, suprasti kitą pusę, rasti sutarimą. 

 

Paramos vaikams centre teikiamos šeimos mediacijos paslaugos:

 

Tarpusavio santykių išsaugojimui ir atkūrimui

 

  • pagalba teikiama, kai sunku susikalbėti, nuolat kyla konfliktai, nesutarimai, kurie yra lydimi ilgalaikių nemalonių emocijų;
  • siekiama pagerinti tarpusavio bendravimą, ieškoma problemų sprendimo būdų poros santykiams, taip pat tėvų/globėjų/senelių ir vaikų santykiams.

 

Santuokos nutraukimas arba poros skyrybos:

 

  • siekiama taikiai išspręsti santuokos nutraukimo ar poros skyrybų pasekmes;
  • rengiama taikos sutartis;
  • parengiama bendravimo su vaiku/-ais ir jo/jų išlaikymo tvarka;
  • siekiama išspręsti skyrybų klausimus, nesugriaunant tarpusavio santykių. 

 

Kreiptis dėl mediacijos paslaugų gali bet kuri pusė, tačiau dalyvauti mediacijoje turi abi. Mediatorius įvertina, ar abi pusės gali tarpusavyje kalbėtis ir ieškoti sprendimo. Jei nors viena šalis nesutinka ir atsisako dalyvauti, mediacija negalima. 

 

Mediacijos paslaugos teikiamos, Paramos vaikams centrui su partneriais įgyvendinant projektą „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kurio vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra. Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

 

Pirmojo susitikimo su mediatore metu visi dalyvaujantys turės užpildyti dalyvio apklausos anketą: https://bit.ly/471hDWE 

 

Registracija telefonu: +370 611 22612