Paskelbta: 2021 06 22

Savanoris Vadimas: „Duodu brangiausia ką turiu – save ir savo laiką“

Advokato padėjėju dirbantis 30-metis Vadimas savanoriauti Paramos vaikams centro programoje „Big Brothers Big Sisters“ pradėjo prieš metus. „Tikriausiai norėjau padaryti gerą ir naudingą dalyką. Galbūt norėjau padėti ir kažką gero duoti nieko nesitikėdamas atgal. O gal mano gyvenime trūko ilgalaikės veiklos, kuri reikalauja kantrybės ir neduoda greitų rezultatų? Galbūt norėjau išeiti iš komforto zonos ir patobulėti?“, – kodėl tapo savanoriu/Didžiuoju Draugu svarsto Vadimas.

Visa tai ir dar daugiau jis atrado kiekvieną savaitę susitikdamas su savo Mažuoju Draugu pasikalbėti ir užsiimti abiems patinkančiomis veiklomis.

„Duodu brangiausia ką turiu – save ir savo laiką. Labai smagu matyti smalsų ir laimingą (kartais liūdną) Mažąjį Draugą, kuris kaip kempinė sugeria gyvenimą ir mūsų bendrą buvimą kartu. Man atrodo, kad tai padeda jam sukalibruoti savo gyvenimo kompasą. Jis turbūt net nenumano, kad tą patį padeda daryti ir man. Programa „Big Brothers Big Sisters“ moko mane būti geresniu žmogumi, klausytoju, draugu ir stipriau mėgautis akimirkomis“, – džiaugiasi Vadimas.