Paskelbta: 2020 08 04

Savanorė Ona: „Draugystė – tai priminimas sustoti“

Nuo 2020 metų sausio „Big Brothers Big Sisters Vilnius“ savanoriaujanti 25-erių Ona kiekvieną savaitę susitinka su savo Mažąja Drauge. Ši draugystė savanorei – tai priminimas sustoti. „Sustoti ir nebėgti per gyvenimą įsikibus kelerių metų plano, o džiaugtis gyvenimu čia ir dabar: kartu valgant ledus, aplankant naujas vietas, žaidžiant, apsikabinant ar tiesiog bendraujant ir leidžiant geriau vienai kitą pažinti“, – sako Ona.

Apie savanorystę mergina svarstė ilgą laiką, tačiau vis sudvejodavo, ar atras tam laiko tarp studijų ir darbo, ar sugebės.

“Pasibaigus studijoms ir praėjus šiek tiek laiko išgyvenau laikotarpį, kuomet aiškiai jaučiau, kad kažko mano gyvenime trūksta, kad savo laiką skiriu ne tam, kam iš tiesų norėčiau, o kasdienėse veiklose trūko prasmės jausmo. Tuo laiku ir atėjo mintis, kad galbūt „Big Brothers Big Sisters“ yra būtent tai, ko man reikia. Mano galutinį apsisprendimą tapti savanore paskatino tai, kad gyvenime įvairiomis aplinkybėmis teko būti su vaikais, šalia jų ir tikrai žinojau – toks buvimas man teikia ne tik daug džiaugsmo, bet moko ir labai paprastų, tačiau esminių dalykų gyvenime: meilės, nuoširdumo, tikrumo, atvirumo“, – įsitikinusi Ona.