Paskelbta: 2018 06 28

Vaikų ir savanorių stovykla Kintuose

Programoje „Big Brothers Big Sisters“ dalyvaujantys vaikai ir savanoriai jau ne vieną  vasarą stovyklauja Kintuose. Šiemet vaikai kartu su savo Didžiaisiais Draugais ir programos koordinatorėmis beveik savaitę (birželio 19-23 d.) čia pramogavo, bendravo, mokėsi geriau pažinti save ir kitus.

Stovyklos organizatorės psichologės, programos „Big Brothers Big Sisters“ koordinatorės Asta Laureckienė ir Vaida Gabė grupinėse konsultacijose priminė, kuo mūsų gyvenime tokios svarbios emocijos ir kodėl nereikėtų slopinti nei džiaugsmo, nei pykčio. Buvo kalbama apie tinkamą įvairių jausmų išreiškimą, konfliktų sprendimą, bendravimo iššūkius, diskutuota kitomis temomis.

Stovyklautojai leidosi į žygius dviračiais ir pėsčiomis po Kintų apylinkes, sužinojo daug įdomių dalykų Ventės rage ir įmonėje „Kintai“. Smagūs žaidimai, sportiškos ir azartiškos rungtys, jaukūs vakaro pokalbiai prie arbatos puodelio ir lėti pasivaikščiojimai taip pat padėjo stiprinti draugystes, sužinoti daugiau apie save, geriau pažinti kitus programos dalyvius.

Vaikai džiaugėsi, kad galėjo pramogauti gamtoje ir daugiau laiko praleisti su savo Didžiaisiais Draugais, o savanoriams – tai dar ir puiki galimybė pasidalinti patirtimi, mokytis iš bendraminčių, labiau pajusti, kad yra stiprios, prasminga veikla užsiimančios komandos dalimi.

Už galimybę beveik savaitę stovyklauti širdingas DĖKUI: Vilniaus miesto savivaldybei, Vilniaus Gedimino Rotary klubui, geradariams, skyrusiems savo 2 proc. GPM, rėmusiems www.aukok.lt portale ir kitomis formomis!

Grupinės konsultacijos – projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis.