Paskelbta: 2023 03 01

Projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ metu pagalbą gavo 4 361 žmogus

Baigėme daugiau kaip 5 metus trukusį projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“, kurį įgyvendinome kartu su Vilniaus miesto socialinės paramos centru ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis. Net  4 361 žmogus pagalbą gavo Paramos vaikams centre.

Psichologai, psichoterapeutai ir socialiniai darbuotojai skyrė daugiau kaip 26 000 valandų vaikų, paauglių, tėvų, suaugusiųjų, šeimų konsultacijoms. Buvo teikiamos individualios, grupinės, šeimos konsultacijos, madiacijos paslaugos. Taip pat organizuojami pozityvios tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai, saugumo užsiėmimai vaikams, paskaitos tėvams. Tęstiniai mokymai įvyko 38-ioms tėvų grupėms ir 66-ioms vaikų bei paauglių grupėms.

Džiaugiamės, kad turėjome galimybę suteikti nemokamą kompleksinę pagalbą vaikams, patyrusiems emocinę krizę ar išgyvenantiems kitus sunkumus, tėvams, susiduriantiems su vaikų auginimo ir kitomis psichologinėmis problemomis, šeimoms, patiriančioms tarpusavio santykių ir kitas krizes. Projekto dėka padidėjo psichologinių paslaugų prieinamumas, sustiprėjo kompleksinių paslaugų kokybė ir keitėsi visuomenės požiūris į emocinę sveikatą. 

Projektas buvo finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. 

pastedGraphic.png pastedGraphic_1.png